KONST / Litografier / Färglitografi 12837006
nr 1283 7006
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Salong blå". Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 54x62 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:19:03
300 kr
350 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
21 okt