KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062128
nr 1306 2128
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Akvarell, 20x29 cm. Signerad
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:27:10
100 kr
200 kr