ART / Lithographs / Litograph in colors 14409060
nr 1440 9060
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Vinterskärgård. Signed, numbered 177/360. Litograph in colors, Image dimensions: 33x43, outer dimensions including frame: 49x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 177/360. Färglitografi, bildmått: 33x43, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
800
SEK 1100
Monday December 20 2021
at 20:40:46
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
1.000 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson