KONST / Litografier / Grafiskt blad 10469492
nr 1046 9492
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Grafiskt blad, Peter Dahl (f. 1934), par, ej signerad, bladets mått: 31x23
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juli 2016
kl 20:12:17
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Peter Dahl (f. 1934)