KONST / Litografier / Färglitografi 8414133
nr 841 4133
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 366/380, signerad, motivets mått: 28x32
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:19:57
300 kr
400 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien