KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062023
nr 1306 2023
Ivar Kamke
(1882-1936), Sverige
Blandteknik, Monogramsignerad K-e 02, även sign a tergo. "Parhästar", 16x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:44:24
150 kr
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
Ivar Kamke
Läs mer om Ivar Kamke