KONST / Litografier / Färglitografi 13185263
nr 1318 5263
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 338/360, Gröna Lund. Motivet: 37x44cm, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:57:17
350 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö