MISCELLANEOUS / Toys / Toy car 16108248
nr 1610 8248
TOY CAR
Schuco, "Avståndsstyrda bilen", originalkartong medföljer. Length: 10 ca, wear, damages.
Schuco, "Avståndsstyrda bilen", originalkartong medföljer. Längd: 10 ca
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday April 1 2024
at 19:51:34
27/3 11:52:50
300 kr
30/3 10:06:42