ART / Etchings etc / Färgetsning 5613059
nr 561 3059
Färgetsning
Lenght: ()
sign. Lybska gränd, Visby, 38x27
100
SEK 200
Monday January 19 2009
at 19:12:27
18/1 11:37:18
18/1 20:40:17
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)