ÖVRIGT / Diverse / Sameknivar 11468228
nr 1146 8228
Sameknivar
3 st. Signerade och daterade
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:17:42
3.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr