![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLASS & CERAMICS / Ceramics / Relief 1775399
*
nr 177 5399
Relief
Lenght: ()
keramik
Estimate:
100
Auction date:
Monday September 23 2002
at 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik relief
-
6117 WALL RELIEF SC..
angels, ceramics. Signerad scoto -89. Height: cm, ..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
1 juli at 20:20
*
Relief
nr 177 5399
Relief
Lenght: ()
keramik
Estimate: | 100 |
---|---|
Auction date: |
Monday September 23 2002 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik relief
-
6117 WALL RELIEF SC..
angels, ceramics. Signerad scoto -89. Height: cm, ..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
1 juli at 20:20