KONST / Litografier / Färglitografi 13185396
nr 1318 5396
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 135/150, oramat löst blad, bladets mått: 78x56 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:38:56
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies