ART / Lithographs / Silkscreen 16119197
nr 1611 9197
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996). Signed, numbered 439/520, unframed. Silkscreen. Sheet: 34, 5x30,
Pierre Olofsson (1921-1996). Signerad, numrerad 439/520, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 34,5x30 cm
1000
SEK 900
Monday April 8 2024
at 20:13:58
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson