KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14609006
nr 1460 9006
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Droom een bloemhuis". Signerad, daterad 67. Blandteknik, bildmått: 30x42cm, yttermått inklusive ram: 44x55cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:25:24
10/4 00:42:21
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer