KONST / Litografier / Litografi 14445010
nr 1444 5010
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 17/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
måndag 24 januari 2022
kl 19:16:45