FURNITURE / Misc. Furniture / Head/footboards 13462257
nr 1346 2257
HEAD/FOOTBOARDS
2 pcs, Carl Malmsten & Nk-märkt, inlaid woodwork. Bredd 90 cm ca, Längd 175 cm ca, height: 75-84cm, saknar en överdel slitage, damages.
2 st, Carl Malmsten & Nk-märkt, intarsia. Bredd 90 cm ca, Längd 175 cm ca, Höjd: 75-84cm
Condition: saknar en överdel slitage, skador
SEK 100
Monday September 7 2020
at 18:58:04
4/9 11:04:42