KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406294
nr 1540 6294
Oidentifierad konstnär. Riddarfjärden. Signerad N Lindfors. Olja på duk, 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:42:25
15/5 19:34:57