![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10381091
*
nr 1038 1091
Nattygsbord
Teak, med hylla, längd: 48 cm, djup: 33 cm, höjd: 46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:58:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 19:53:30
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hylla lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:57
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43
-
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:17
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1091
Nattygsbord
Teak, med hylla, längd: 48 cm, djup: 33 cm, höjd: 46 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 19:53:30 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hylla lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:57 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43 -
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:17