KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175265
nr 1517 5265
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Stadens innevånare". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x24 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:01:25
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr