ART / Frames / Frames 7325239
*
nr 732 5239
FRAMES
7 pcs. gilt, ,
7 st. förgyllda,
Estimate:
300
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday December 19 2011
at 18:26:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
13/12 11:16:30
1
Vinnande bud
14/12 01:56:10
2
150 kr
15/12 13:21:07
3
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
in two days
1 juli at 19:15
-
6419 PICTURE FRAME
inside measurements: 46x66 cm, outer dimensions in..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
1 juli at 20:36
*
FRAMES
nr 732 5239
FRAMES
7 pcs. gilt, ,
7 st. förgyllda,
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday December 19 2011 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
13/12 11:16:30 | 1 | Vinnande bud |
14/12 01:56:10 | 2 | 150 kr |
15/12 13:21:07 | 3 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
in two days
1 juli at 19:15 -
6419 PICTURE FRAME
inside measurements: 46x66 cm, outer dimensions in..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
1 juli at 20:36