KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8737137
nr 873 7137
Akvarell
Monogramssignerad CW, Linkvarnen på Waldemarsudde, ca 1870-tal19x31
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:11:10
500 kr
700 kr
900 kr