KONST / Litografier / Färglitografi 12577532
nr 1257 7532
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad. Motivet: 43x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:00:35