KONST / Litografier / Färglitografi 14677178
nr 1467 7178
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Cirkus. Signerad, numrerad 63/260. Färglitografi, bildmått: 34x25, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:37:49
10/5 17:00:29
100 kr
13/5 10:25:14
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm