KONST / Litografier / Färglitografi 14677025
nr 1467 7025
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (f. 1932), Sverige. "Räinar". Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 44x62, yttermått inklusive ram: 57x74 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:35:32
15/5 20:38:48
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak