ART / Etchings etc / Etsningar 5464037
nr 546 4037
Etsningar
Lenght: ()
3 st, signerade bl a Harald Sallberg, Ateljén 20x16, hästar med släp, 24x33, Får, 26x32, + Collage, signerad, Luffare, 30x16
100
SEK 600
Monday October 13 2008
at 16:56:55
300 kr
550 kr
500 kr