MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7223689
nr 722 3689
Sekretär
1700-/1800-tal, längd: 74, djup: 38, höjd: 95
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 18:36:29
1.000 kr
2.800 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr