FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9941522
nr 994 1522
CHAIRS
6 st, 1960/70-tal, Bramin furniture, Danmark, Josef Frank-tyg, slitage.
6 st, 1960/70-tal, Bramin furniture, Danmark, Josef Frank-tyg
Condition: slitage
1500
SEK 1000
Monday November 16 2015
at 19:41:14
16/11 15:59:09