KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728053
nr 1572 8053
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, "vårbjörken". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 18x22cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:29:09
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren