KONST / Litografier / Färglitografi 9715420
nr 971 5420
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Bengt Fransson (f. 1935), dansande par, signerad, motivet: 48x41
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:26:05
27/7 18:21:05