KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 11522207
nr 1152 2207
Lovisa Burfitt
(f. 1973), Sverige
Offsettryck, Signerad och numrerad 440/598, ramens innermått: 98x68
Lovisa Burfitt, svensk illustratör född 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:48:18
11/12 16:54:43