KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677427
nr 1467 7427
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Kärlekspar. Signerad, blandteknik, 27x12, yttermått inklusive ram: 44x29 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:53:41
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman