FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8772661
nr 877 2661
CHAIRS
4 pcs, 1800-tal Rödbetsade, damages.
4 st, 1800-tal Rödbetsade
Condition: skador
SEK 600
Monday February 24 2014
at 19:59:44
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr
500 kr