KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807544
nr 1480 7544
Hans Walter Sundberg
(f. 1922)
Oljemålning, Hans Walter Sundberg (f. 1922), självporträtt, monogramsignerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:04:53
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr