KONST / Litografier / Färglitografi 7325232
nr 732 5232
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi , Gustav Rudberg (1915-2001), hamnmotiv, 342 / 360, signerad, motivets mått: 49x80
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:29:53
19/12 17:09:34