FURNITURE / Trunks / Chest 15018323
nr 1501 8323
CHEST
length: 49 cm. Width: 43 cm, height: 30 cm cm, wear, damages.
Längd: 49 cm. Djup: 43 cm, höjd: 30 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday November 7 2022
at 20:37:22
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
CHEST
Condition: slitage, skador
nr 1501 8323
CHEST
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 250 |
Monday November 7 2022 |