MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 8067513
nr 806 7513
Trädgårdsstolar
1 par, 1950-tal
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:20:10
2/2 15:21:29