![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11536421
*
nr 1153 6421
MIXED MEDIA
unidentified artist, signed, Svenne S, 80, birds, 28x44,
Oidentifierad konstnär, signerad, Svenne S, 80, fåglar, 28x44
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday December 18 2017
at 18:15:01
- Bid history
Time
Bidder
Bid
14/12 13:17:43
1
150 kr
18/12 17:43:19
2
150 kr
18/12 17:43:19
1
150 kr (Robot)
18/12 17:43:50
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar svenne s vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14
*
MIXED MEDIA
Läs om budbetjänten
nr 1153 6421
MIXED MEDIA
unidentified artist, signed, Svenne S, 80, birds, 28x44,
Oidentifierad konstnär, signerad, Svenne S, 80, fåglar, 28x44
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 200 |
Auction date: |
Monday December 18 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
14/12 13:17:43 | 1 | 150 kr |
18/12 17:43:19 | 2 | 150 kr |
18/12 17:43:19 | 1 | 150 kr (Robot) |
18/12 17:43:50 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar svenne s vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14