KONST / Litografier / Färglitografi 16217235
nr 1621 7235
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Fjällmotiv. Signerad, numrerad 191/200, daterad 1920. Färglitografi, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:46:38
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund