KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8849311
nr 884 9311
1800-tal, Interiör, signerad, 36x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:26:05
800 kr
900 kr