UR & KLOCKOR / Bordsur / Reseur 6122895
nr 612 2895
Reseur
England, höjd: 11
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:34:43
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
Reseur
Kondition: slitage, skador
nr 612 2895
Reseur
England, höjd: 11
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 30 november 2009 |