KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14677340
nr 1467 7340
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, bladets mått: 70x21cm, yttermått inklusive ram: 81x31cm
Kondition: vekskador, slitage skadad,
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:29:55
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr