KONST / Litografier / Färglitografier 15328100
nr 1532 8100
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bland annat Tjockö. Signerad, numrerad Ea & Hc, yttermått inklusive ram: 36x51 - 42x55 cm
Kondition: en saknar glas
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:38:44
28/3 22:57:47
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz