KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10368270
nr 1036 8270
Akvarell
H Holmberg, Katarina kyrka, signerad, 44x29
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:54:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)