KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685066
nr 1568 5066
Oidentifierad konstnär. "Husen" mongramsignerad EL. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:14:19
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)