MÖBLER / Kistor / Dragkista 13614181
nr 1361 4181
Dragkista
Bonad Furu, 1700-/1800-tal. Bredd: 121, djup: 55 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:52:39
500 kr
500 kr