KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13185060
nr 1318 5060
Pastell
Oidentifierad konstnär, 1900-tal, landskap, 69,5x48,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:13:15
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.600 kr