KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13184009
nr 1318 4009
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Pastell, Lago majore. Signerad. A tergo 1971. Bladets mått: 79,5x57 cm
Kondition: slitage, skador, revor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:50:59
1/4 14:36:20