SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fat på fot + ljusstakar 6536388
nr 653 6388
Fat på fot + ljusstakar
2 + 2 delar, nysilver, höjd: 15-17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 19:35:00
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr
650 kr
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.