FURNITURE / Sofas / Sofa 8189006
nr 818 9006
SOFA
Sengustaviansk Förgylld, length: 192,
Sengustaviansk Förgylld, längd: 192
Condition: slitage
10000
SEK 6000
Monday April 1 2013
at 19:24:45
1/4 19:19:43