KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062129
nr 1306 2129
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Sittande man. Signerad OH, 42x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:45:44
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg